Minu tööelu pokkerimängijana

Mu sissetulek tuleb pokkeri mängimisest. Kui see avalikult teatavaks teha, kohtan alati tervet hunnikut imestunud silmi ja arvamust, et ma ei näe ju üldse hasartmängusõltlase moodi välja. Väike kasulik infokild neile, kes seda arvavad: professionaalne pokkerimängija ei saagi olla hasartmängusõltlane. Sõltlane tegutseb väheke teisiti ja kohe kindlasti ei õnnestuks mul sõltlasena endale elatist teenida. Aga natuke lähemalt siis, et mis pokker, miks pokker ja kuidas pokker.

Mis on pokker?

Pokker on kaardimäng, mis on maailma enim levinud kaardimäng. Kes ise mängida ei oska, on sellest ikka kuulnud. Kindlad andmed esimesest mängimisest pärinevad 1829. aastast, kuigi tõenäoliselt sai see alguse varemgi. Mingid juured viivad lausa renessanssiaega, nii et igal juhul ajalooga kaardimäng. Suures plaanis on eesmärk saada parim kaardikombinatsioon ja teha pähe nii kaasmängijatele kui ka majale.

Muidugi on pokkerist loodud hunnik erinevaid variante: Crazy Pineapple, Omaha Pokker, Seven Card Stud, Double Flop Holdem, Razz, H.O.R.S.E jne, kuid kõige levinum on Texas Hold’em, mis on ka minu lemmik.

Miks mängida pokkerit?

Ma ei salga – üheks põhjuseks on vabadus, mis pokkerimängimine mulle annab. Ma ei pea hakkama bossi anuma, et saaksin reisiks vabad päevad ning ma ei pea end hommikul vastu tahtmist voodist välja vedama ja inimeseks hakkama. Pokkeri mängimine annab mulle vabaduse – kui ma näen head reisipakkumist, siis ma lähen. Kui ma ei viitsi hommikul vara tõusta, siis ma ei tõuse. Võib öelda, et olen oma aja peremees (perenaine). Teenindaja töötades sai ka piisavalt klientidega tegeleda, nii et nende puudumine on veel üks lisaboonus.

Muidugi ei teeks ma midagi ainult raha pärast või ainult sellepärast, et ma ei viitsi „päris“ tööd teha. Mulle meeldib pokker – päriselt!

See on meelelahutus ja tõeline fun, kuid see on rohkematki. Tegemist on ka väljakutsega. Muidugi võib pokkerit mängida jumala suvalt ja ehk isegi puhtalt õnnega ka midagi võita, ent kui tahta midagi teenida, peab oma ajud tööle panema. Professionaalne pokkerimängimine nõuab nutikust ja teadmisi. Jube hea on ikka ise ka aru saada, et mängin paremini kui nt aasta aega või isegi kuu aega tagasi. Enda arendamise võimalused on meeletud!

Järgmiseks see, et ma olen ise oma tulemuse eest vastutav. Mulle pole meeskonnaga tegutsemised ja grupitööd kunagi meeldinud. Muidugi mul on sõpru ja võin seltskonnaga õnnelikult ka koos tšillimas käia, aga kui läheb tõsiseks tööks, tahan ma ainult enda eest vastutada. Ma ei taha, et laiskvorstid minu vaeva peal liugu hakkavad laskma. Ei aitäh. Pokkeris oleneb kõik minust endast.

Kuidas mängin pokkerit?

Praeguseks saab pokkerit mängida ka mänguautomaatides, kuid minu lemmikuks on endiselt päris mängijate vastu mängimine. Aeg ajalt külastan ka kasiinosid ja sealseid pokkerilaudu, kuid enamjaolt tegutsen online kasiinodes ja pokkeri mängutubades. Kõige mugavam ja eriti siis, kui olen reisil – vaja on ainult internetti ja arvutit. Kõik! Kui see on olemas, saan mängida, raha teenida ja meeldivalt aega veeta. Ja see on lihtne oma võitude eemaldamiseks veebis. Lugege seda kohta Kasiinostvaljavott.com.