Restoran "Wirulane" on hubane hoovis üks vanimaid tänavaid Tallinn - Tall. Just selle kõrval on sellised kuulsad vaatamisväärsused nagu Oleviste kirik, hilisgooti ja hoone Mustpeade - renessanss. Alates Keskväljaku kaks hoonet juugendstiilis Tall Street viib teid lõpuks, iidse mere-avarusi Revel, Paks Margareeta.


 
   
 

Just keskel vahel ajaloomälestised ja restoran «Wirulane». Vaikne ja mugav suvel terrass tabelid on puhata ja vestelda sõpradega. Suveterrass restorani kaunistavad lillepeenrad.


Style restoran taasloob atmosfääri linn korter 30s. Sul on kaasas popmuusika ja jazz laulja. Exclusive küünlajalad ja nõud käsitöö art nouveau atmosfäär täiendus kodanlik Eesti. Seinad kaunistatud eksemplari gravüürid vaadetega Tallinn, portselan plaadid ja romantiline kaardid sõjaeelse perioodi.


Abivalmis ettekandja pitsiline põlled teenida teid roogasid retseptide järgi 30s element Prantsuse rafineeritumalt. Suur valik veine, käsitsi korjatud professionaalne sommeljee, kaunistada oma õhtusöögi, mis lõpeb värsket kohvi.


NB! Köögis on restorani kasutab ainult looduslikke tooteid. Supid ja kastmed valmistatakse looduslikest puljongid ilma kunstlike maitse.

 
     
     
 

Vastu saksa kunstiajaloo ja kunstikriitika ning rakendatakse tavaliselt Saksa ja Austria kunsti stiili nimi "kaasaegne". Pärineb Müncheni ajakirja "Jugend", ja edendada seda stiili prantsuse moderne - uusim, kaasaegne.


 
   
 

Style moodustati Euroopa ja Ameerika kunsti 19. sajandi lõpul ja 20. sajandi alguses. Eri riikides on kehtestatud erinevad nimed "kaasaegne" stiilis "Art Nouveau" (Art Nouveau) Prantsusmaal, Belgias, "juugend" (juugend) Saksamaal "Eraldumine" (Sezession) Austrias, "Liberty" (Liberty) Itaalias jne Modern moodustatud tingimustes kiiresti arenev industriaalühiskonnas. Kunsti kaasaegsuse, ühelt poolt, leidis kunstilise ideid, individualism, teiselt - kunsti utoopiline pidada vahendiks sotsiaalse transformatsiooni ühiskonnas.

Väide ühtsuse stileobrazuyuschih põhimõtteid kogu elukeskkonnas - alates arhitektuur majade kostüüm detailid juhtrolli esindajad andsid Nouveau arhitektuuri alusena soovitud Kunstide süntees . Enamik selgelt väljendatud modernistlik arhitektuur kodudesse - Maja ehitamisel äri -, tööstus- ja ärihooned , raudteejaamades , üüripindade . Täiesti uus arhitektuur juugend olitagasilükkamisekorra või eklektiliselt laenatud teised stiilid kaunistamiseks fassaadi ja interjööri. In modernsus oli võimatu eraldamine struktuurivahendite ja dekoratiivsed elemendid hoone dekoratiivne juugend oliesteetiline mõista arhitektuurse vormi , mõnikord paneb meid unustama oma utilitaarne eesmärk . Otsustava tähtsusega struktuuri hoone ehitamisel siseruumi , mis kajastubrütmiline korraldus ja plasttoodete välisilme vorme. Nouveau fassaadid on enamastidünaamilisuse ja paindlikkuse vorme , mõnikord läheneb skulptuuri meenutav orgaaniline või loodusnähtused.

Maali, valdav väärtus saadakse paneelid, skulptuur - reljeefid. Eesmärk arhitekt, maalikunstnik, skulptor on luua sünteetiline kogu kujundus. See tendents on märgatav sünni uut tüüpi kunstnik, universaal, lisades erinevaid loomingulise tegevuse.